Nie tylko Uniwersytet Gdański!Nie tylko Uniwersytet Gdański!

7 grudnia uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają na Koło Młodego Przedsiębiorcy wzięli udział w Festiwalu Przedsiębiorczości, który odbył się w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni. Festiwal przebiegał pod hasłem „Młodzi stawiają na wiedzę i rozwój”. Młodzież wysłuchała trzech wykładów:

1. 1. Prawo no co dzień, czyli co możemy a czego nie?
    dr Maja Głuchowska – Wójcik
  2. 2. Tajemnice mowy ciała – magia kłamstwa, Bill Clinton vs Kamil Durczok
    Daniel Demko
  3. 3. Nowa praca, nowi partnerzy, nowe relacje, czyli jak podbijać ludzkie serca i umysły swoimi wystąpieniami?
    Zygmunt Zmuda – Trzebiatowski

Natomiast 8 grudnia uczennice z klasy II C miały okazję wziąć udział w wykładzie Michała Pozdała pt. „Profilaktyka rozwoju psychoseksualnego w okresie dorastania – tożsamość płciowa i orientacja psychoseksualna”, który odbył się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Nie tylko Uniwersytet Gdański! Nie tylko Uniwersytet Gdański! Nie tylko Uniwersytet Gdański! Nie tylko Uniwersytet Gdański!