17 listopada uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają na Kółko Młodego Przedsiębiorcy wzięli udział  w organizowanym przez Urząd Pracy dniu przedsiębiorczości. Celem tego przedsięwzięcia była promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.

Uczestnicy mieli okazję skorzystać ze stoisk infomacyjno – doradczych, gdzie dowiedzieli się jaki jest proces zakładania działalności gospodarczej, i jak pozyskać fundusze na rozwój firmy. Ponadto uczniowie mieli okazję spotkać się i porozmawiać z miejscowymi pracodawcami. Dodatkowo dla licealistów przygotowano szkolenie pn. „ Dokąd zmierzam? - wybór zawodu” oraz warsztat „Przedsiębiorczość – jak to ugryźć?”

Najważniejszym wydarzeniem było rozstrzygnięcie konkursu na „Biznes Plan Przedsiębiorczego Absolwenta”. Uczennica kl. III B Natalia Mechlińska zajęła V miejsce i otrzymała nagrodę w wysokości 250 złotych. Serdecznie gratulujemy!