Nagrody Burmistrza dla uczniów naszego LiceumW dniu 14 października 2016 roku w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku odbyła się niezwykle miła i ważna uroczystość. Było to spotkane oświatowe z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej w którym udział wzięli dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie i studenci nagrodzeni i wyróżnieni przez Burmistrza Miasta. 

 

W ramach lęborskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży nagrodzeni zostali uczniowie i studenci, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli szczególne sukcesy w nauce, sporcie oraz kulturze i sztuce. 

Wśród wyróżnionych i nagodzonych nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

Wyróżnienie otrzymali:

  • Filip Wojtkiewicz – kategoria NAUKA
  • Marta Skibicka – kategoria SPORT

Nagrody Główne otrzymali:

  • Katarzyna Łakocka – kategoria SZTUKA i KULTURA
  • Stanisław Boniaszczuk – kategoria SPORT

Wyróżnionym i nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.[P.B.]

Nagrody Burmistrza dla uczniów naszego Liceum Nagrody Burmistrza dla uczniów naszego Liceum Nagrody Burmistrza dla uczniów naszego Liceum