ILODnia 1 marca 2016 roku odbyło się posiedzenie jury 13. Wojewódzkiego Konkursu Dziennikarskiego „Dziennikarstwo obywatelskie”. Na konkurs nadesłano 56 prac z gimnazjów oraz szkół ponagimnazjalnych z województwa pomorskiego.

Jury w składzie: Barbara Piórkowska- pisarka, poetka, recenzentka, nauczycielka pracowni kreacji literackich i bloga Pałacu Młodzieży w Gdańsku, Tomisław Ryczko – nauczyciel pracowni prezentacji scenicznych (kultura żywego słowa) i pracowni teatralnej Pałacu Młodzieży w Gdańsku, Wioleta Duchowska – nauczyciel pracowni prezentacji artystycznych Pałacu Młodzieży w Gdańsku postanowiło przyznać nagrody uczniom naszej szkoły.  1. nagrodę ex aequo otrzymali Barbara Szyca (kl. IB) za tekst “Problem mieszkaniowy w Polsce” oraz Filip Wojtkiewicz (IB) za tekst “Wasilewskiej na Pileckiego”.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Organizatorzy zapraszają do sali teatralnej Pałacu Młodzieży w Gdańsku (ul. Ogarna 56) na galę wręczenia nagród w dniu 9. marca 2016 r. o godz. 12.00.