Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w LęborkuDnia 16. lutego 2016 roku uczniowie naszej szkoły wystąpili w mini recitalu adresowanym do emerytów naszego miasta. Grali i śpiewali piosenki, m. in. o miłości, w wersji polskiej i angielskiej. 

Słuchaczom bardzo podobała się „Dumka na dwa serca” w wykonaniu Dominiki Synowiec (IIb) i Piotrka Sadkowskiego (IIc). Równie obfite oklaski za występ zdobyły: Martyna Romowska (Ib), Wiktoria Kalińska (Ib) grająca na ukulele oraz Marta Gołębiowska (IIb). Wykonanie Marty dawnego szlagieru pt. „Autobus czerwony” pobudziło zebranych do śpiewu i kołysania się w rytm melodii. Piotr, na bis, po mistrzowsku wykonał piosenkę „Wspomnienie” z repertuaru Czesława Niemena.  

Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w Lęborku Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w Lęborku Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w Lęborku Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w Lęborku Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w Lęborku Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w Lęborku Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w Lęborku Współpracujemy ze środowiskiem - I Liceum w Lęborku